Algemeen

Published on oktober 17th, 2018 | by Bianca Schoenmakers

Walking Football bij V.V. Ravenstein

Walking Football ofwel wandelvoetbal is landelijk aan een sterke opmars bezig. Ook in onze regio zijn al een aantal clubs gestart met deze activiteit. In Schaijk, Berghem, Oss, Zeeland en Vinkel is het een groot succes. Ook in Ravenstein is er belangstelling en daarom heeft V.V. Ravenstein besloten om in november te starten met deze activiteit. Om iedereen de kans te geven bekend te geraken met deze nieuwe vorm van voetbal zal het Walking Football in de opstartfase zelfs kosteloos door V.V. Ravenstein worden aangeboden!

Kenmerkend voor deze sport is dat er tot op hoge leeftijd aan kan worden deelgenomen. De kans op blessures is gering omdat er aangepaste spelregels zijn. Zo mag er niet worden gerend, de bal mag niet boven heuphoogte, slidings zijn niet toegestaan en lichamelijk contact is verboden. Naast het sportieve element draagt deze activiteit ook bij aan het sociale contact. Mocht u belangstelling hebben of meer willen weten dan kunt u zich in verbinding stellen met:

Ger Theunissen tel. 06 81154681
Gerard Brukx tel. 06 57278727


About the AuthorBack to Top ↑