Sponsor

Published on oktober 5th, 2018 | by Raoul Stegeman

Voetbalvereniging Ravenstein voelt zich dankbaar

Restaurant ‘t Veerhuis blijft langer hoofdsponsor van V.V. Ravenstein

Restaurant ’t Veerhuis Ravenstein is vanaf seizoen 2008-2009 hoofdsponsor van V.V. Ravenstein. Over en weer is er tevredenheid over de samenwerking tussen ’t Veerhuis en V.V. Ravenstein. Inmiddels is daarom het sponsorcontract met Restaurant ’t Veerhuis verlengd tot en met seizoen 2021-2022. Met een spectaculaire surprise act is dit onthuld tijdens de onlangs gehouden sponsoravond.

Afgelopen zondag is met dank aan Rob Pluijm Fotografie de selectiefoto in de nieuwe tenues gemaakt. Vervolgens heeft het eerste elftal van V.V. Ravenstein direct ook de eerste overwinning in de vierde klasse tegen Boskant behaald.

V.V. Ravenstein is zeer dankbaar dat Restaurant ’t Veerhuis langer verbonden blijft als hoofdsponsor en feliciteert Rob Hoefs (eigenaar van Restaurant ’t Veerhuis) nogmaals met zijn 40 jaar ondernemerschap.


About the AuthorBack to Top ↑