Voetbal Nieuws

Published on mei 13th, 2017 | by Theo

SDDL/Ravenstein JO7 is de 1e voorjaarskampioen

Het kampioenschap! Vrijdagavond alle kinderen extra vroeg naar bed, ze mochten gerust wat later naar bed want het is weekend, maar nee zeiden ze: morgen is de kampioenswedstrijd en dat is veel belangrijker!!

Zaterdagochtend: allen veel te vroeg op… want de zenuwen gierden door onze lijven… de kinderen sliepen gewoon door, maar nadat ze de ogen opende was de eerste reactie: vandaag worden we kampioen!!!! Op naar Oss, op naar TOP! Met een stoet van bonte wagens vol geladen met vertrouwen. Tenuetjes aan en de schoenen dubbel gestrikt… niets laten we aan het toeval over! Dirk en Emiel kijken nog eens zorgelijk over de opstelling … maar er is geen twijfel meer, deze jongens moeten het gaan doen…. de tegenstanders kwamen uit de kleedkamer en gingen meteen door met een erg professionele warming up… deze klus was nog niet geklaard dachten de toeschouwers… die met grote getallen naar Oss waren afgereisd om dit komende kampioenschap mee te vieren!! Het fluitsignaal … meteen op alle velden (we konden 3 teams opzetten) domineerde de zwarte goden!! En de doelpunten vlogen je om de oren… dit wordt een monsterscore!!! Ook na de rust pakte we het uitstekende spel weer op en combineerde we alsof het Barcelona in hoogtijden was! En jawel!! Het bordes op!! Met champagne en luidkeels toegejuicht door de supporters klonk het “CAMPIONE – CAMPIONE” wat een feest!! Daarna afgeprijsd naar Demen waar ranja en friet stonden te wachten… en een biertje voor de Vaders en Moeders. Prachtig seizoen afgerond met de ultieme prijs: het kampioenschap … dit vriendenteam heeft het geflikt! Onder leiding van 2 grandioze kanjers: Dirk de Bruin en Emiel Hendriksen! En dit grandioze kampioenschap wordt opgedragen voor: de enige afwezige ‘Niek van Dommelen’ die plots op vrijdagavond naar het ziekenhuis moest en daarom niet bij zijn KAMERADEN kon zijn… Niek beterschap!!

Gegroet Papa van Sjors

 


About the AuthorBack to Top ↑