Voetbal Nieuws

Published on mei 21st, 2017 | by Theo

SDDL/Ravenstein JO13-3 kampioen!!!!

SDDL/Ravenstein JO13-3 is in de uitwedstrijd tegen UDI ‘JO13-7 kampioen geworden. De wedstrijd van vorige week tegen Volkel was eigenlijk de belangrijkste wedstrijd, zo bleek achteraf. Volkel en SDDL/Ravenstein hadden alle wedstrijden tot dan toe nog gewonnen en de winnaar van deze wedstrijd zou eigenlijk al bijna zeker de kampioen zijn. Onze jongens wonnen deze wedstrijd en zetten daarmee een grote stap richting het kampioenschap.  In de laatste wedstrijd was UDI ’19 de tegenstander en daar werd, ondanks een 3-2 nederlaag, toch het kampioenschap behaald. En als je maar 1x verliest in de gehele voorjaarscompetitie dan is dat een knappe prestatie, een kampioen waardig.

Namens iedereen van harte gefeliciteerd!!!!!


About the AuthorBack to Top ↑