Eerste

Published on juli 9th, 2017 | by Raoul Stegeman

Ravenstein 1 ingedeeld in ZUID

De selectie is afgelopen zaterdag 1 juli met een bosloop, onder leiding van oud-selectiespeler Erik van Dijk, begonnen aan het eerste trainingsblok van 2 weken ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. In Herperduin zijn de jongens flink onder handen genomen. Naast het afleggen van de kilometers hebben de selectiespelers verschillende opdrachten uitgevoerd gebaseerd op kracht, snelheid en samenwerken.

image-6496

image-6497

image-6498

image-6499

De trainingen in juli worden vervolgd op de velden van FC Huisseling. Oud-selectiespeler Gijs van Lieshout heeft het veld beschikbaar gesteld voor de Ravolui.

Vanaf augustus wordt Sportpark Den Ong vrijgegeven. De trainingen zullen dan ook plaatsvinden in Ravenstein.

Op 5 juli heeft de KNVB de indeling van de competitie bekend gemaakt. In tegenstelling tot voorgaande jaren komt VV Ravenstein 1 komend seizoen uit in ZUID 1. Dit betekent veel nieuwe tegenstanders. De Ravolui krijgen voornamelijk tegenstanders uit de regio Tiel/Den Bosch.

TEGENSTANDERS RAVENSTEIN 1

 1. DSS’14 (Heesselt)
 2. HEDEL (Hedel)
 3. HEEREWAARDEN (Heerewaarden)
 4. HRC’14 (Hurwenen)
 5. JAN VAN ARCKEL (Ammerzoden)
 6. OPHEMERT (Ophemert)
 7. OSC’45 (Den Bosch)
 8. RKVSC (Velddriel)
 9. SCZ (Zoelen)
 10. WADENOIJEN (Wadenoijen)
 11. MAASKANTSE BOYS (Maren-Kessel)
 12. MOSA’14 (Oijen)
 13. SBV (Haren)

De indeling van de bekercompetitie zal worden gepubliceerd op 21 juli.


About the AuthorBack to Top ↑