Eerste

Published on juni 8th, 2019 | by Bianca Schoenmakers

Selectie sluit af in Enschede

Afgelopen weekend heeft de selectie het seizoen afgesloten in Enschede. Op de zaterdagmiddag werden diverse proeven afgelegd. Expeditie Robinson werd nagebootst met verschillende spelvormen. Zo werd onder andere vuur gemaakt met een vuursteen en met bijlen gegooid. Daarnaast werd er in de bossen heftig gestreden in een paintballgevecht.

Moe maar voldaan werd bij het plaatselijke Griekse restaurant een heerlijke maaltijd geconsumeerd. In de persoon van Jan van Rijn sloot zich een Mysteryguest aan bij het gezelschap. Zijn komst werd met luid gejuich ontvangen, na zijn vele inspanningen afgelopen jaar. Op fraaie wijze werd ook de staf bedankt door de spelersgroep voor het afgelopen seizoen.

In het centrum werd vervolgens de finale van de Champions Leaqe bekeken, alvorens het uitgaansleven opgezocht werd. Tot in de late uurtjes hebben de mannen genoten van vele drankjes en dansjes. Een mooie afsluiter van een leerzaam seizoen.


About the AuthorBack to Top ↑