Voetbal Nieuws

Published on mei 13th, 2017 | by Theo

Nog 3 jeugdteams maken kans op kampioenschap

Vandaag is de jeugd weer volop in actie geweest en daar waren verschillende belangrijke en zelfs kampioenswedstrijden bij. JO19-1, JO17-1 en JO13-3 wonnen allemaal hun wedstrijden en hebben nog steeds alles in eigen hand om kampioen te worden.

JO19-1 heeft nog een lange weg te gaan, want zij moeten nog maar liefst 4 wedstrijden voetballen in 2 weken tijd. Vandaag werd er met 8-1 gewonnen van NLC ’03  JO19-2. De Ravenstein/SDDL combinatie is als enigste nog ongeslagen en staat nu 3 punten voor op hun 1e achtervolger.  Zij spelen komende woensdag hun volgende wedstrijd en wel tegen middenmoter OSS ’20  JO19-3.

JO17-1 won vandaag met maar liefst 7-0 tegen GVV ’57 JO17-1. Concurrent OSS ’20 JO17-2 maakte ook geen fout en won met 3-0. OSS ’20 moet nog 2 wedstrijden en Ravenstein/SDDL JO17-1 nog maar 1 wedstrijd.  En nou wil het geval dat beide ploegen aanstaande woensdag tegen elkaar moeten. Onze jongens hebben nog alles gewonnen en OSS ’20 heeft 1x gelijk gespeeld. Dat wil zeggen dat bij een gelijkspel of overwinning de JO17-1 kampioen zijn. De wedstrijd op sportpark ”De Rusheuvel” te Oss begint om 20.00 uur en spelers en begeleiding hopen natuurlijk dat vele supporters aanwezig zullen zijn om hen naar het kampioenschap toe te schreeuwen.

JO13-3 tenslotte heeft vandaag een megagrote stap gezet in hun kampioensrace. Vandaag werd er met 2-0 gewonnen tegen de enigste overgebleven concurrent en dat was Volkel JO13-2. Door deze overwinning hebben zij nog steeds de volle 100% score uit 8 wedstrijden. In de laatste wedstrijd is een gelijkspel al voldoende om kampioen te worden. Tegenstander is dan UDI ’19/Beter Bed en de wedstrijd in Uden begint om 10.15 uur. Ook hier zijn supporters natuurlijk van harte welkom.

Iedereen veel succes toegewenst in de komende wedstrijden!!!!!!

 


About the AuthorBack to Top ↑