Eerste

Published on december 8th, 2017 | by Raoul Stegeman

Eerste elftal speelt Indoor Soccer

Op donderdag 7 december heeft ons eerste elftal haar training in Vlijmen afgewerkt. Door de barre weersomstandigheden was het trainingsveld nauwelijks bespeelbaar. Hierop is besloten  de reis naar Vlijmen te maken voor een potje Indoor Soccer.

Na een hevige strijd trok de blauwe partij uiteindelijk aan het langste eind en mocht het zich de winnaar noemen.

Als de weergoden het toelaten speelt Ravenstein 1 zondag de thuiswedstrijd tegen Heerewaarden. Door de invallende duisternis zal de wedstrijd al om 14:15 uur aanvangen. Pupil van de week, Ravi Tijssen zal de aftrap verzorgen.

In de laatste thuiswedstrijd van 2017 hopen onze jongens wederom een beroep te kunnen op de 12e man!


About the AuthorBack to Top ↑