Eerste

Published on januari 27th, 2017 | by Raoul Stegeman

Zondag hervat Ravenstein 1 de competitie

Helaas, de wedstrijd is inmiddels afgelast!

 

Na een periode van 7 weken wordt aanstaande zondag de competitie hervat voor ons eerste elftal. Op Sportpark den Ong wordt, mits de weergoden het toelaten, om 14.30 uur afgetrapt. Pupil van de week, Indy Schoffelmeer, zal hier het startsein voor geven.

Ondanks de barre weersomstandigheden is de selectie zeer actief begonnen in 2017. Afgelopen woensdag werd in het stadion van FC Oss geoefend tegen Festilent. Na 90 minuten stond er 4-0 in het voordeel van Zeeland op het scorebord. Ondanks de nederlaag een mooie ervaring. Zondag zal uitwijzen of de jongens ook echt klaar zijn voor het treffen met sv Ruwaard.

Onze jongens hopen ook in 2017 te kunnen rekenen op de 12e man!

Image

Image

 

 


About the AuthorBack to Top ↑