Algemeen

Published on augustus 28th, 2018 | by Raoul Stegeman

0

Programma Bekerwedstrijden

Zaterdag 1 september
Ravenstein:
14.30 SJO Vita JO19 1 – Ravenstein/SDDL JO19 1
13.00 DAW JO15 2 – Ravenstein/SDDL JO15 1
12.15 DAW JO15 4 – Ravenstein/SDDL JO15 2
11.00 Herpinia/OKSV JO13 1 – Ravenstein/OKSV JO13 1
13.00 Ravenstein/SDDL JO13 2 – HVCH JO13 3G x
11.00 Ravenstein/SDDL JO9 1 – SJO Vita JO9 1 x
09.30 Ravenstein/SDDL JO9 2 – DAW JO9 4 2
Demen:
14.30 SJO Vita JO17 1 – SDDL/Ravenstein JO17 1
12.00 SDDL/Ravenstein JO12 1 – UDI 19 JO12 4
10.45 SDDL/Ravenstein JO11 1 – Oss 20 JO11 2
10.45 SDDL/Ravenstein JO11 2 – EVVC JO11 1
09.30 Ravenstein/SDDL JO9 2 – DAW JO9 4 2
09.00 SDDL/Ravenstein JO8 1 – DAW JO8 2
12.30 SDDL/Ravenstein MO17 1 – Achilles R.MO17 1
13.00 Festilent MO15 1 – SDDL/Ravenstein MO15 1

Zondag 2 september
Ravenstein:
14.00 Ravenstein 1 – SCV 58 1
11.30 Ravenstein 2 – SES 3
12.00 FC Uden 4 – Ravenstein 3

Zaterdag 8 september
Ravenstein:
14.30 Ravenstein/SDDL JO19 1 – Achilles R.JO19 1
13.30 Ravenstein/SDDL JO15 1 – Herpinia/OKSV JO15 1 12.30
11.30 Ravenstein/SDDL JO15 2 – Achilles R.JO15 1 12.30
10.00 Ravenstein/SDDL JO13 1 – Berghem Sp.JO13 3 11.00
11.30 DAW JO13 2g – Ravenstein/SDDL JO13 2
08.45 Berghem Sp.JO9 4 – Ravenstein/SDDL JO9 1
08.45 Juliana M. JO9 2 – Ravenstein/SDDL JO9 2
Demen:
14.30 SDDL/Ravenstein JO17 1 – Herpinia/OKSV JO17 1
10.00 Achilles/R. JO12 1 – SDDL/Ravenstein JO12 1
10.30 Herpinia/OKSV JO11 1 –SDDL/Ravenstein JO11 1
10.00 HVCH JO11 2 – SDDL/Ravenstein JO11 2
09.00 HVCH JO8 4 – SDDL/Ravenstein JO8 1
15.00 Estria/GVV57/SCV 58 MO17 1- SDDL/Ravenstein MO17 1
11.00 SDDL/Ravenstein MO15 1 – Juliana M. MO15 1

Zondag 9 september
Ravenstein:
14.30 SES 1 – Ravenstein 1
11.30 Ravenstein 3 – SDDL 2

Zaterdag 15 september
Ravenstein:
15.00 Herpinia/OKSV JO19 1 –Ravenstein/SDDL JO19 1
11.30 Achilles R.JO 15 1 – Ravenstein/SDDL JO15 1
14.30 Ravenstein/SDDL JO15 2 – Herpinia JO15 2G
13.00 Ravenstein/SDDL JO13 1 – SJO Vita JO13 1
11.00 Ravenstein/SDDL JO13 2 – Pr.Irene JO13 4
09.30 Herpinia/OKSV JO9 1 – Ravenstein/SDDL JO9 1
09.30 Ravenstein/SDDL JO9 2 – Estria/GVV57/SCV58 JO9 4
Demen:
14.30 SDDL/Ravenstein JO17 1 – DAW JO17 2
11.00 Festilent JO12 1G – SDDL/Ravenstein JO12 1
11.30 Berghem Sp.JO11 3 – SDDL/Ravenstein JO11 1
10.45 SDDL/Ravenstein JO11 2 – Pr.Irene JO11 3
09.00 SDDL/Ravenstein JO8 1 – Pr.Irene JO8 2
12.30 SDDL/Ravenstein MO17 1 – DAW MO17 1
13.00 SES MO15 1 – SDDL/Ravenstein MO15 1

Zondag 16 september
Ravenstein
14.00 Ravenstein 1 – VCO
11.30 Ravenstein 2 – Estria 2
11.30 Ravenstein 3 – UDI 19 7


About the Author



Back to Top ↑