Algemeen

Published on juni 10th, 2013 | by admin

0

Ook narrowcasting in de lucht

Na de opening van het pannaveld is ook het narrwocasting systeem officieel in gebruik genomen. Narrowcasting is het TV-scherm dat links in de jubileumwand is bevestigd. Vanaf nu zijn daar voortaan alle uitslagen en standen te vinden. Het systeem biedt nog veel meer mogelijkheden. Onze ‘webploeg’ zal zich de komende maanden bezig houden om die verder uit te werken. Ook hier is veel werk van gemaakt en we zijn onze sponsor tandenborstel.com en de mensen die het gerealiseerd hebben zeer dankbaar. Als je op deze link klikt dan kun je al zien wat er op scherm in de kantine te zien is (vereist Silverlight Plugin). Krijg je niets te zien? Open dan deze link en installeer Silverlight.


About the AuthorBack to Top ↑